Задать вопрос консультантам по продажам 

"Носки оптом"
в соціальних мережах


Сторінка Facebook

Сторінка
Instagram

Для дітей


Легка
хода

носки дитячі шкарпетки дитячі літні шкарпетки дитячі зимові

Показати весь асортимент продукції
ТМ ЛЕГКА ХОДА для дітей

Всесезонний асортимент Літній
асортимент
Зимовий асортимент

Дюна

Дюна носки для дітей Дюна шкарпетки літні Дюна шкарпетки літні зимові

Показати весь асортимент продукції
ТМ ДЮНА
для дітей

Всесезонний асортимент Літній
асортимент
Зимовий асортимент

DEMI

Демі шкарпетки

Показати весь асортимент продукції
ТМ DEMI
для дітей

Зимовий асортимент


У самому широкому асортименті на нашому складі представлені шкарпетки дитячі та панчохи дитячі. Вибрати й купити шкарпетки дитячі оптом, купити панчохи дитячі оптом можна на цій сторінці сайту. Всі моделі шкарпеток і панчох згруповані по сезонах і по виробниках.

Вибираючи шкарпетки дитячі оптом від виробника, панчохи дитячі оптом від виробника необхідно звертати увагу на описи артикулів, де крім складу пряжі є і перелік кольорів, що випускаються на фабриці в даному артикулі.

Колірна гамма шкарпеток дитячих оптом, панчох дитячих оптом в залежності від завезеної на фабрику сировини може змінюватися. При необхідності уточнити заявку на шкарпетки дитячі від виробника, панчохи дитячі від виробника за кольорами просимо зв'язуватися з нами по телефону або інтернету, дивись сторінку «Контакти».

Малюнки на шкарпетках дитячих від виробника, панчохах дитячих від виробника можуть змінюватися після певного часу. Особливо часто змінюють малюнки на шкарпетках дитячих від виробника ТМ Дюна і на панчохах дитячих від виробника ТМ Дюна. Саме тому малюнки на фотографіях шкарпеток дитячих від виробника і панчохах дитячих від виробника на нашому сайті можуть не збігатися з малюнками, які фактично є на шкарпетках і панчохах на складі.

Фактична наявність шкарпеток дитячих від виробника, панчох дитячих від виробника на складі можна переглянути на нашій сторінці в соціальній мережі «ВКонтакте», група «Шкарпетки оптом» http://vk.com/club56557414, у розділі «Документи». На цій сторінці в соціальній мережі «ВКонтакте» ми оперативно висвітлюємо всі поточні питання і проблеми відпустки шкарпеток дитячих оптом, кпанчох дитячих оптом. Там же можна залишити свої пропозиції та зауваження.

Наш склад не працює з сумнівними постачальниками і виробниками шкарпеток дитячих, панчох дитячих, тому купуючи у нас шкарпетки дитячі оптом від виробника, панчохи дитячі оптом від виробника ви можете отримати копії сертифікатів відповідності на шкарпетки і панчохи. На сайті сертифікати можна подивитися на сторінці «Сертифікати».

Дитячий асортимент білизни можна знайти на сторінці «Білизна».

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення