shapka_top.jpg


Задать вопрос консультантам по продажам 

"Носки оптом" в соціальній мережі facebook

"Шкарпетки оптом" в соціальній мережі UkropenГоловна

Реалізуємо продукцію торгових марок:

ТМ «ЛЕГКА  ХОДА» ТМ «ДЮНА»
ТМ «КОНТЕ» продукція ТМ DEMI
продукція ТМ Коста продукція ТМ MISYURENKO


Обираємо продукцію за сезоном:

літній асортимент зимовий асортимент Всесезонний асортимент

Літній
асортимент

Зимовий
асортимент

Всесезонний
асортимент

Білизна Білизна
Акція Новинки сезону

 Пропонуємо обрати вироби:

для жінок колготи для жінок
для чоловіків шкарпетки для чоловіків
для дітей шкарпетки для дітей

 

Ви знаходитесь на сайті реального оптового складу з продажу панчішно-шкарпеткових і супутніх виробів, який працює в місті Києві за адресою:

Адрес м. Київ вул. Серафимовича 3А, на лівому березі Дніпра,
мікрорайон Березняки, поруч з мостом ім. Патона.

Ми є офіційними дистриб’юторами продукції Житомирської панчішної фабрики АТЗТ «Україна», торгові марки ЛЕГКА ХОДА, LIGHT STEP і Червоноградської панчішно-шкарпеткової фабрики ЗАТ «Дюна ВЕСТА», торгова марка «Дюна».

Ми не здійснюємо роздрібний продаж панчішно-шкарпеткових виробів.

На сайті ми намагаємося розмістити усе розмаїття продукції, яку реалізуємо: - шкарпетки, колготки, гольфи, панчохи, лосини торгових марок ЛЕГКА ХОДА, Дюна, Конте. Нажаль, нам поки не вдається сфотографувати усі моделі в усіх кольорах та з усіма малюнками, однак наш сайт буде розвиватися та поповнюватися новими фото панчішно-шкарпеткових виробів для жінок, дітей та чоловіків.

Придбати оптом, отримати консультацію або просто ознайомитися з продукцією ви можете безпосередньо на складі в робочі дні з 9 до 17 години або зателефонувавши за телефонами відділу продажів:

Телефон 044-553-98-38
Мобильный телефон 095-883-67-52

Шкарпетки - були і залишаються важливою та незамінною частиною гардеробу будь-якої людини. Ми пропонуємо придбати шкарпетки оптом, придбати колготки оптом у Києві та вести свій бізнес разом з нами. Продаж шкарпеток оптом - це те, чим ми займаємося вже близько 20 років. З нами співпрацюють найбільші панчішно-шкарпеткові фабрики України. Ми усі ці двадцять років є їх дистриб’юторами.

Придбати колготки шкарпетки оптом у Києві на нашому складі можуть як новачки цього бізнесу, так і ті, хто займається ним багато років. Наш склад відпускає шкарпетки оптом і колготки оптом як тим, хто сам зможе під’їхати до нас на склад, так і тим, хто надішле нам заявку на відвантаження шкарпеток оптом або колготок оптом в інший регіон України. З метою впорядкування відпустки шкарпеток колготок оптом нашим клієнтам і замовникам, та щоб не створювати черги на складі, ми просимо усіх по можливості заздалегідь надсилати заявки на придбання шкарпеток колготок оптом.

Скласти заявку нескладно, досить зайти на наші сторінки, де шкарпетки, колготки та інший асортимент продукції розсортований по сезонам «Всесезонний асортимент», «Літній асортимент», «Зимовий асортимент», по виробникам «Легка Хода», «Дюна», «Конте» та інші або по тому, для кого необхідно придбати шкарпетки колготки оптом «Для дітей», «Для жінок», «Для чоловіків».

Складаючи заявку щоб придбати шкарпетки оптом колготки оптом для дітей чи підлітків, не забудьте зазначити, що шкарпетки та колготки оптом призначаються для хлопчиків або для дівчаток. При цьому при підборі шкарпеток або колготок за кольорами ми будемо розуміти, що рожевий колір, наприклад, для хлопчиків не підходить. Скласти заздалегідь заявку на шкарпетки колготки оптом необхідно ще й для того, щоб ми завчасно сформували замовлення та у телефонному режимі узгодили заміну шкарпеток і колготок по артикулах, якщо якихось артикулів на даний момент немає, та за кольорами.

Для обговорення роботи складу, вирішення виникаючих питань і для зворотного зв'язку з покупцями нашої продукції ми запрошуємо всіх наших покупців до нас в групу "Носки оптом" в соціальній мережі facebook і в групу "Шкарпетки оптом" в соціальній мережі Ukropen. Групи відкриті і ви можете залишити там для нас побажання і пропозиції по поліпшенню нашої спільної роботи..

Оплатити та придбати шкарпетки оптом, оплатити та придбати колготки оптом, якщо замовлення сформоване, вже не вимагатиме особливих зусиль. Придбати шкарпетки оптом, придбати колготки оптом можна як за готівковий розрахунок, так і з перерахуванням на картковий рахунок. Порядок розрахунку за шкарпетки оптом, колготки оптом ви можете переглянути на сторінці «Замовлення Оплата Доставка».

Особливо необхідно відзначити, що склад працює з сезонним товаром, тобто придбати оптом колготки шкарпетки зимового асортименту можна тільки в осінньо-зимовий період, а придбати оптом шкарпетки колготки літнього асортименту можна у весняно-літній період. Шкарпетки колготки оптом зимові ми влітку не продаємо, а шкарпетки колготки оптом літні ми не продаємо взимку.

Придбати шкарпетки оптом, придбати колготки оптом можна на суму не менше 1000 гривень. Ми не є роздрібним магазином і не здійснюємо роздрібний продаж, однак придбати шкарпетки колготки оптом у Києві можна і тим, хто не є підприємцем. Наприклад, у нас в замовниках можна побачити підприємливих молодих батьків, чиї діти гуляють в одному дворі та за віком ровесники. Ці батьки складають загальну заявку на декілька дітей так, щоб кожен артикул і кожен розмір у заявці відбивався у кількості не менше трьох штук. І як підсумок можна придбати шкарпетки колготки оптом, що для молодих батьків буде значно дешевше, ніж у магазині. Для наших постійних замовників ми відправляємо шкарпетки оптом або колготки оптом, для підсортування асортименту, на суму менше 1000 гривень.

Придбані шкарпетки оптом колготки оптом у Києві ми відправляємо поштовими перевізниками по всій Україні. Як правило, це «Нова Пошта», однак ми можемо за бажанням замовника відправити шкарпетки та колготки й іншим перевізником або іншою транспортною компанією.

Замовляючи шкарпетки колготки оптом поцікавтеся, які новинки сезону і які нові малюнки та в яких артикулах є на складі. Ми завжди розповімо та покажемо новинки. На складі організовані три стенди, на яких вивішені шкарпетки та колготки для дітей, шкарпетки для жінок і шкарпетки для чоловіків.

Окрім шкарпеток оптом і колготок оптом ми продаємо нижню дитячу, чоловічу та жіночу білизну, футболки. Асортимент білизни та футболок представлений на сторінці «Білизна».

Усі шкарпетки та колготки оптом, які реалізуються з нашого складу, сертифіковані та мають сертифікати відповідності, у тому числі шкарпетки та колготки для дітей.

Шкарпетки колготки оптом - почніть свій бізнес з малого, почніть свій бізнес разом з нами.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення