Задать вопрос консультантам по продажам 

"Носки оптом"
в соціальних мережах


Сторінка Facebook

Сторінка
Instagram

Колготки  тілесні

Колготки  тілесніНаш сайт розповідає і показує шкарпетки і колготки українських і білоруських виробників, яких ми продаємо із складу в Києві і через інтернет магазин.
Останніми роками дизайнери та модельєри панчішно-шкарпеткових фабрик стали придумувати нові яскраві моделі, що запам'ятовуються, як шкарпеток, так і колготок, при цьому новизна і креативність дизайнерів виявляється не лише в моделях і малюнках, але і в назвах моделей шкарпеток і колготок. Старі назви кольорів, такі як синій, червоний, жовтий змінилися на нові: - джинс, бордо, ваніль, ківі, молоко, фламінго.
Узяти, наприклад, колготки. Ми пам'ятаємо, що дуже довгий час колготки були двох кольорів, тілесні і чорні. Колготки тілесні за кольором повинні нагадувати або мати схожість з кольором тіла. Сьогодні колір колготок тілесний рідко зустрічається в назвах кольорів колготок, які випускають фабрики. Замість словосполуки «колготки тілесні» ми можемо прочитати на етикетках, якщо йдеться про колготки ТМ «Conte», наприклад, колір «Natural» або колір «Bronz». А якщо йдеться про колготки ТМ «Легка Хода», то цей виробник залишив тілесний колір для жіночих колготок.
Колготки тілесні, не дивлячись на те, що в моду входять інші кольори, мають постійний попит. Саме тому виробники не квапляться знімати з виробництва і видаляти з асортименту колготки тілесного кольору.
На сайті ми розмістили фотографії шкарпеток, колготок кожного артикулу або моделі, але різних кольорів, що дозволяє покупцеві самому оцінити назву кольору і як цей колір фактично виглядає в даному артикулі або в даній моделі. На жаль, колірна гамма шкарпеток і колготок, включаючи колготки тілесного кольору, на складі і у виробництві на фабриках дуже часто і сильно міняються.
Саме тому при замовленнях по інтернету ми просимо вказувати заміну для кольору, який може бути відсутнім в даний момент на складі, а для дитячого асортименту бажано додатково вказати для хлопчика або для дівчинки робиться замовлення. Надалі при корекції сайту і впровадженні нових артикулів колірна гамма уточнюватиметься і коректуватиметься. Детальніше на сторінці «Замовлення Оплата Доставка».
Ми свідомо в даній статті не стосувалися питань як і коли носити колготки тілесні, з чим поєднуються в одязі колготки тілесні, а з чим їх краще не носити, кому до особи і в якому віці можна носити колготки тілесні. Про це багато написано і розказано на інших спеціалізованих сайтах.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення