Задать вопрос консультантам по продажам 

"Носки оптом"
в соціальних мережах


Сторінка Facebook

Сторінка
Instagram

Шкарпетки чоловічі купити

Шкарпетки чоловічі купитиНа цій сторінці сайту представлена продукція для чоловіків. Шкарпетки, гольфи для чоловіків розділені по виробниках і по сезонах: всесезонний, літній, зимовий. Окремо, натискаючи на відповідний напис, можна переглянути весь асортимент продукції ТМ Легка Хода для чоловіків або ТМ Дюна для чоловіків.
Ми пропонуємо шкарпетки чоловічі купити, скориставшись кнопкою «Замовити», помістивши товар в корзину з подальшим оформленням замовлення, згідно форми замовлення на сайті.

Шкарпетки чоловічі купити значно легше, ніж шкарпетки жіночі або шкарпетки дитячі. Чому? По-перше, шкарпетки чоловічі випускаються у вельми обмеженій колірній гаммі. Напевно, це визначається попитом, адже чоловіки не вередливі. На сьогоднішній день ми пропонуємо шкарпетки чоловічі купити в наступних кольорах: чорний, білий, метал, темно-сірий, коричневий, срібло. По-друге, шкарпетки чоловічі купити можна лише наступних розмірів, це 25, 27, 29, 31 і більшість артикулів випускаються саме в цих розмірах. Лише небагато артикулів ТМ Легка Хода випускаються в розмірах 23 і 33.

Останнім часом ТМ Легка Хода, розширюючи асортимент, почала випускати принципово нові вироби для чоловіків, такі як гольфи для чоловіків, шкарпетки з віскози і бамбука, підслідники для чоловіків. Новинка від ТМ Дюна це шкарпетки з укороченим паголенком під спортивне взуття.

Фотографуючи шкарпетки чоловічі, ми спеціально використовували інший манекен ноги, тому візуально всі фото шкарпетки чоловічі дуже сильно відрізняються від фото шкарпетки жіночі або від фото шкарпетки дитячі. Будь-яке фото шкарпетки чоловічі можна розглянути уважніше в збільшеному розмірі, кликнувши на відповідне фото. Цей принцип однаковий для всіх фото на всіх сторінках сайту.

На складі шкарпетки чоловічі купити можна по сезонах. Навесні і літом ми не продаємо шкарпетки чоловічі зимового асортименту і навпаки восени і зимою ми не продаємо  шкарпетки чоловічі літнього асортименту.

Як замовити шкарпетки чоловічі і купити шкарпетки чоловічі можна довідатись на нашій сторінці «Замовлення Оплата Доставка». Всі телефони і адресу нашого складу в Києві ви знайдете на сторінці «Контакти».

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення