Задать вопрос консультантам по продажам 

"Носки оптом"
в соціальних мережах


Сторінка Facebook

Сторінка
Instagram

Шкарпетки для дітей

Шкарпетки для дітейНа нашому сайті найбільше місце займає продукція для дітей: шкарпетки для дітей, колготки для дітей, легенси для дітей, гольфи для дітей. Ми пропонуємо шкарпетки для дітей торгівельних марок ТМ «Легка Хода», ТМ «Дюна», ТМ «DEMI». Так склалося, що шкарпетки для дітей ми продаємо лише українських виробників. Наші ведучі українські виробники шкарпеток для дітей постійно оновлюють асортимент, покращують зовнішній вигляд і якість, упроваджують все нові і нові кольори і малюнки.

Шкарпетки ТМ «Легка Хода» в'яжуться в місті Житомирі на панчішно-шкарпетковій фабриці «Україна», шкарпетки ТМ «Дюна» в'яжуться в місті Червоноград Львівської області на панчішно-шкарпетковій фабриці «Дюна-Веста», шкарпетки ТМ «DEMI» в'яжуться на панчішно-шкарпетковій фабриці в місті Харкові.

Для зручності покупців всі шкарпетки для дітей зведені в один розділ «Для дітей», де можна спокійно розглянути пропоновані до продажу вироби. У даному розділі сайту шкарпетки для дітей розділені по сезонах, а також є сторінки, де зведені всі артикули для дітей одного виробника по всіх сезонах відразу. Тобто ми пропонуємо вибрати товар, відсортувавши його у всіх можливих і, ми думаємо, зручних для покупця комбінаціях. Можна відштовхуватися від сезону, або від виробника, або від функціональної приналежності, але ви обов'язково побачите потрібний вам товар.

Шкарпетки для дітей представлені на сайті ширше, ніж шкарпетки для жінок або шкарпетки для чоловіків. Їх відрізняє, перш за все, ширша колірна гамма, більший діапазон розмірів і ширша різноманітність моделей і артикулів. На сайті шкарпетки для дітей і колготки для дітей представлені більш ніж шестидесятью артикулами в більш ніж тридцяти колірних рішеннях. Такий великий асортимент зумовлений великим попитом на шкарпетки для дітей і ще більшим попитом на новинки. Використовуючи передові технології виробництва, фабрики виготовляють шкарпетки для дітей з так званим комп'ютерним малюнком. Це дозволяє міняти малюнки на шкарпетках протягом короткого часу, задовольняючи тим самим попит, що все збільшується. У малюнки активно вводяться національні мотиви, які останнім часом мають підвищений попит.

Що стосується колірних рішень, то активно вводяться нові кольори: срібло, бузок, персик, виноград, фламінго, ківі, німфа, метал, у тому числі у виконання меланж. Шкарпетки для дітей стають яскравими і тішать око.

По складу волокна, з якого робляться шкарпетки для дітей це, звичайно ж, бавовна, відсоток якої у виробах складає від 50% до 100%. Найпоширенішою є суміш бавовни, поліаміду і еластана. Такий склад дозволяє нозі дитяти дихати, але в той же  час шкарпетка міцна і носка. У артикулах для зими використовується суміш шерсті і акрилу, з додаванням поліаміду і поліестера. У шкарпетках для дітей також використовується льон і віскоза. Точний процентний склад волокна для кожного артикулу вказаний в описі артикулу.

Разом з шкарпетками для дітей ми пропонуємо до продажу колготки для дітей, гольфи для дітей, легенси для дітей.

Уточнити, як зробити замовлення, як його сплатити і як ми доставляємо замовлення покупцям, можна на сторінці «Замовлення Оплата Доставка». Особливо хочемо підкреслити, що якщо замовлення робиться для одного конкретного дитяти, то необхідно вказати для хлопчика або для дівчинки робиться замовлення. Нам легше підбиратиме заміну по кольорах, якщо немає потрібних за замовленням кольорів в даний момент на складі.

Наш сайт і наш склад продає шкарпетки для дітей лише оптом, саме тому всі ціни на сайті оптові. Хочемо відзначити, що в умовах нестабільності валютного ринку наші ціни на шкарпетки, а це ціни наших вітчизняних виробників, міняються не так сильно і не так швидко, як міняється курс долара або євро. Мінімальне замовлення у нас було і залишається вже не один рік 1000 гривень.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення