Задать вопрос консультантам по продажам 

"Носки оптом"
в соціальних мережах


Сторінка Facebook

Сторінка
Instagram

Шкарпетки фото

На нашому сайті інформація покупцеві представлена як набір відомостей про шкарпетки, фото яких розташовуються поряд з інформацією. Фото може бути розкрите в окремому вікні. Шкарпетки фото, колготки фото, легінси фото, гольфи фото-це обов'язкова умова для кращого сприйняття нудних відомостей про шкарпетки, колготки, легінси і гольфи, а саме: артикули, склад пряжі, опис виробу або моделі, розміри, ріст, ціна, сезонність, колір.

Слова шкарпетки фото визначають, що для кожного артикулу шкарпеток фото може бути не одне, а декілька. Кількість фото визначається тим, скільки варіантів шкарпеток за кольором випускає фабрика даного артикулу. На сайті немає артикулів шкарпеток, які були б представлені без фото. Всі сторінки сайту скомпоновані однаково, зліва шкарпетки фото, справа опис, знизу шкарпетки фото інших кольорів даного артикулу.

Всі фото шкарпеток на нашому сайті оригінальні і ми цим відрізняємося від більшості інших сайтів. Нові артикули шкарпеток, колготок, легенсів і гольф ми фотографуємо у міру їх постачання від виробника і вважаємо, що наші шкарпетки фото навіть краще, ніж в проспектах, які випускають фабрики.

Фото шкарпеток дозволяє нашим покупцям пригадати шкарпетку навіть тоді, коли вони забули артикул. Дуже багато покупців орієнтуються при замовленні шкарпеток на шкарпетки фото, а не на артикул. Шкарпетки фото у зв'язці грають ключову роль в роботі корзини для покупок на нашому сайті, адже ціна і кнопка «Замовити» знаходяться безпосередньо під фото.

Всі фото на головній сторінці є переходами на інші сторінки сайту, по-перше, по виробниках, ТМ «Легка Ходу», ТМ «Дюна», ТМ КостаТМ «DEMI», ТМ «Conte», ТМ Misyurenko, по-друге, по сезонах «Зимовий асортимент»«Літній асортимент», «Всесезонний асортимент», по-третє, за призначенням «Для жінок»«Для чоловіків», «Для дітей». Надалі, на інших сторінках сайту фото шкарпеток і фото колготок також  є переходами на відповідні сторінки, наприклад на сторінки «ТМ Легка Хода-жінкам-літній  асортимент»,  «ТМ Дюна-дітям-всесезонний асортимент».

Шкарпетки фото, особливо в збільшеному розмірі, добре відображають малюнок шкарпетки, щільність плетіння шкарпетки, наявність або відсутність подвійного борту, махрове плетіння шкарпетки, узори, нашивання  і інші особливості шкарпетки. Це відноситься і до колготки фото, і до легенси фото, і до гольфи фото.

І якщо ви готові зробити замовлення, то обов'язково відвідайте сторінку «Замовлення Оплата Доставка», де детально описано як зробити замовлення, як і куди платити і визначені способи доставки товару покупцеві. Наша адреса в Києві, місце розташування складу і телефони ви знайдете на сторінці «Контакти».

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення