Задать вопрос консультантам по продажам 

"Носки оптом"
в соціальних мережах


Сторінка Facebook

Сторінка
Instagram

Фото шкарпеток

Фото шкарпетокНа сайті основна увага приділена побудові візуального ряду продукції, яку ми пропонуємо для продажу оптом. Фотографії шкарпеток, колготок, легенсов, гольф розділені по категоріях. Фото шкарпеток супроводяться лише найнеобхіднішою інформацією. Якщо в одному артикулі випускаються вироби декількох кольорів, то фото шкарпеток інших кольорів розташовуються поряд із заголовною фотографією артикулу.

Фото шкарпеток одного артикулу можна знайти на сайті кілька разів, відкриваючи різні сторінки.

Наприклад, літні жіночі шкарпетки ТМ Легка Хода. Фото цих шкарпеток розміщені на сторінці «ТМ Легка Хода», на сторінці «Літній асортимент», на сторінці «Для жінок», а так само на інших сторінках, де зібрані фотографії шкарпеток по звідних категоріях, наприклад «ТМ Легка Хода - Літній асортимент».

Звичайна дорога пошуку потрібного товару починається із сторінок з фотографіями шкарпеток, колготок по торгівельних марках, наприклад «ТМ Легка Хода», «ТМ Дюна», «ТМ Conte» та інші. Хоча якщо у вас магазин дитячого одягу ви обов'язково почнете пошук із сторінки «Для дітей». Але якщо на дворі літо або не дай бог -300С і ви вже зовсім замерзнули, то, напевно, ви відкриєте сторінку «Зимовий асортимент». Дивитися взимку на фото шкарпеток в дірочку дуже незатишно, в цьому випадку підійдуть фотографії шкарпеток шерстяних плюшевих.

Всі фотографії шкарпеток, колготок, гольф, легенсов на сайті зроблені нами, а не узяті з інших сайтів і ми цим дуже гордимося. Єдине виключення із загального правила це фото колготок Conte. Ми не змогли зробити фото такими, щоб один артикул на фото відрізнявся від іншого артикулу, тому всі фото колготок  Conte на нашому сайті з сайту ТМ Conte.

Фотографування нових зразків шкарпеток, колготок, гольф і легенсов відбувається  регулярно, але, звичайно, може бути ситуація, коли на складі вже є новий артикул, а фото шкарпеток або фото колготок цього артикулу відсутні. В цьому випадку можна подзвонити на склад  і наші менеджери розповідять про новий артикул по телефону. Всі необхідні телефони і адресу електронної пошти ви знайдете на нашій сторінці «Контакти».

Всі фото шкарпеток, колготок при натисненні на них курсором відкриваються в окремому вікні в збільшеному розмірі.

Таку фотографію можна легко розглянути і подивитися  особливості в'язки або малюнка.

Фото шкарпеток чоловічих зроблені на іншому манекені і тому шкарпетки чоловічі на фото відразу відрізняються від фото шкарпеток дитячих або жіночих.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення