Задать вопрос консультантам по продажам 

"Носки оптом"
в соціальних мережах


Сторінка Facebook

Сторінка
Instagram

Інтернет магазин шкарпеток

Наш оптовий склад з продажу панчішно-шкарпеткових виробів однієї зі своїх найважливіших функцій рахує реалізацію шкарпеток, колготок покупцям через інтернет. Так, сьогодні це у нас називається інтернет магазин шкарпеток. Ми ради, що наш сайт в день відвідують від 300 до 800 чоловік, і ми пропонуємо їм широкий асортимент шкарпеток, колготок, гольф, легинсов оптом.

Інтернет магазин шкарпеток це спеціалізований сайт для тих, хто працює з шкарпетками уроздріб, а це в першу чергу менеджери магазинів, відділів в магазинах з продажу шкарпеток, власники торгівельних магазинів на ринках України, а так само нового для нашого часу явища, як організатори спільних покупок.

Інтернет магазин шкарпетокЯк наш інтернет магазин шкарпеток використовують менеджери або власники  магазинів напевно всім зрозуміло. Купив шкарпетки оптом, націнив 50%-70%, а в окремих випадках 100% і продав. А ось як працюють організатори спільних покупок? Ну, наприклад, є дуже широка і активна в інтернеті категорія – це молоді мами. Серед них, або поряд з ними завжди знайдеться людина, яка розуміє, що купивши шкарпетки, колготки дитячі в інтернет магазині шкарпеток, наприклад вибравши дитячі шкарпетки або дитячі колготки на нашій сторінці  «ТМ Дюна» або на сторінці «ТМ Легка Хода»,он може запропонувати їх купити молодим мамам, але не з націнкою 50%-100% як в роздріб, а 10%-15%. Це і буде заробіток організатора спільних покупок, а для покупців не треба самому збирати замовлення на 1000 гривень (наше мінімальне замовлення) і за цінами  прийнятно.

Інтернет магазин шкарпеток може обслужити покупця в будь-якій точці України, куди є доставка такими перевізниками як Нова пошта, Делівері, Інтайм. Ми не відправляємо шкарпетки і колготки Укрпоштою. Детальніше на нашій сторінці «Замовлення Оплата Доставка».

Специфіка будь-якого інтернет магазина, у тому числі інтернет магазина шкарпеток в тому, що товар не можна помацати, відчути його якість. Саме тому ми старалися для нашого інтернет магазина робити фотографії самостійно, хорошою професійною камерою. Поглянути і відчути м'якість і теплоту шерсті, спокій бавовни, прохолоду віскози, радість дитячих малюнків і широкої гамми колірних рішень-ось ті завдання, які повинна вирішувати кожна фотографія, кожна сторінка нашого інтернет магазина шкарпеток. Впоралися ми з нею чи ні, вирішують відвідувачі інтернет магазина. Зайдіть до нас на сторінки, наприклад «ТМ Дюна – Дітям – Зимовий асортимент» або «ТМ Легка Хода – Жінкам – асортимент Всесезонний».

Для тих, хто хоче висловити свою думку про наше інтернет магазині шкарпеток, ми відкрили сторіночку «В Контакті» або можна залишити своє повідомлення нам на пошту або по телефону. Наші телефони і електронна пошта на сторінці «Контакти».

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення