Задать вопрос консультантам по продажам 

"Носки оптом"
в соціальних мережах


Сторінка Facebook

Сторінка
Instagram

Колготки чорні

Колготки чорніКолготки, як і шкарпетки, займають своє особливе місце в гардеробі жінок і дітей. У нашому інтернет магазині ми не виділяємо в окремий розділ колготки, вважаючи важливішим розділення товару по сезонах, наприклад «Літній асортимент», «Зимовий асортимент», «Всесезонний асортимент» або за призначенням, наприклад «Для жінок», «Для чоловіків», «Для дітей». В той же час в асортименті товарів для жінок і для дітей колготки займають лідируючу позицію, а колготки жіночі чорні це те, що має у жінок постійний підвищений попит.

Предметом даної статті про колготки чорні не є опис, як носити чорні колготки, з чим поєднуються, а з чим не поєднуються в одязі і взутті колготки чорні. Ми як сайт з оптового продажу панчішно-шкарпеткових виробів розповімо, що у нас є на складі і яких торгівельних марок, а ви самі вирішите, що вам треба купити і як носити.

Колготки чорні неодмінний атрибут ділового стилю сучасної жінки, обов'язкова складова дресс-кода працюючої жінки.

Не зменшуючи значення колготок тілесного або будь-якого іншого кольорів відзначимо, що колготки чорні користуються популярністю як у молодих жінок, так і у жінок зрілого віку.

У нашому інтернеті-магазині широко представлені колготки чорні торгівельної марки «Conte». Колготки ТМ «Conte» різної щільності від 20 Den до 220 Den і різних моделей можна носити як влітку, так і зимою. Так моделі ACTIVE, NUANCE, BIKINI щільністю 20-40 Den ми пропонуємо до реалізації літом, моделі PRESTIGE, TRIUMF, щільністю 70-80 Den підійдуть у всі сезони, а моделі COTTON щільністю 250-450 Den добре зігріють взимку. Поглянути детальніше колготки чорні ТМ «Conte» можливо на сторінці «Conte для жінок». Маркетологи ТМ «Conte» чорний колір колготок позначають як «Nero» або «Grafit».

Колготки чорні ми побачимо і в дитячих колекціях «ТМ Легка Хода» і «ТМ Дюна», хоча звичайно чорний колір дитячих колготок не є провідним кольором колекцій цих торгівельних марок.

У нашому інтернеті-магазині колготки чорні займають велике місце і в асортименті продукції ТМ «DEMI». Це в основному моделі зимового асортименту щільністю 320-360  Den, наприклад «Afrodita»,  «Fantasy».

Не можна не відзначити, що завжди поряд з колготками ми бачимо в модельному ряді торгівельних марок «DEMI» і «MISYURENKO» і легенси. Легенси ТМ «DEMI» і ТМ «MISYURENKO» випускаються в чорному кольорі щільністю 320-450 Den як для жінок, так і для дітей.

По складу пряжі колготки чорні розрізняються на тонкі, так звані капронові, до складу таких колготок входить поліамід і еластан і щільні бавовняні, до складу яких окрім поліаміду і еластану входить від 40 до 90% бавовни.

Оскільки наш інтернет-магазин оптовий, то слід звернути увагу, що на відміну від шкарпеток, які ми продаємо по 5 штук в одному артикулі і в одному розмірі, колготки можна купити по одній штуці будь-якої моделі і будь-якого розміру. Загальна сума замовлення має бути не менше 1000 гривень. Детальніше можна взнати на нашій сторінці «Замовлення Оплата Доставка».
 

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення