Задать вопрос консультантам по продажам 

"Носки оптом"
в соціальних мережах


Сторінка Facebook

Сторінка
Instagram

Магазин шкарпеток

Магазин шкарпеток Наш склад ще називають магазин шкарпеток. Адже і справді, заходиш на склад, до полиць є вільний доступ, ходиш, вибираєш, личиш на вихід і розраховуєшся як в магазині. У нашому магазині є все, що стосується шкарпеток, і навіть трохи більше. Це і шкарпетки, і колготки, і легенси, і гольфи. У вільному продажі на складі, то-є в магазині, є шкарпетки і колготки ТМ «Легка Хода», ТМ «Дюна», ТМ «Conte», ТМ «DEMI», ТМ «Коста», ТМ «MISYURENKO».

Єдина відмінність нашого магазина шкарпеток від звичайного це те, що він оптовий, а це означає, що в магазині треба вибрати шкарпеток і колготок не менше чим на 1000 гривень. Але як показує практика відвідин магазина співробітниками довколишнього офісу і багатодітних мешканців сусіднього будинку це не дуже велика проблема. Треба лише добре спланувати прихід в магазин шкарпеток, адже шкарпетки можна купувати не лише сьогодні на сьогодні і не лише собі особисто. Можна подумати, що і взимку потрібні шкарпетки, і чоловікові потрібні шкарпетки, і сусідці, яка завжди з тобою гуляє і знає про тебе все, потрібні шкарпетки. А ще ми не забудемо співробітників, які ходять з тобою на перекур. Ми їх візьмемо з собою в магазин шкарпеток, і вони виберуть те, що їм треба, а розплатиться один за всіх і буде у нього 1000 гривень.

Об'єм шкарпеток на 1000 гривень і більш виходить чималий і це не дуже зручно до перевезення суспільним транспортом. Тому деякі кияни в магазині оформляють доставку додому через транспортно-експедиційну кампанію «Нова пошта» або іншими транспортними кампаніями, такими як «Делівері» або «Інтайм». Детальніше про всі способи доставки, оплати і доставки товару можна взнати на сторінці нашого сайту «Замовлення Оплата Доставка».

Якщо ви прийшли в наш магазин вас зустріне і супроводжуватиме один з двох менеджерів. Вони не один рік працюють з шкарпетками і колготками, і зможуть підказати, які артикули є сьогодні у продажу, а які вже не випускаються, підкажуть заміни, як по артикулах, так і по кольорах.

У наш магазин шкарпеток покупець приходить купити шкарпеток на 1000 гривень, а вирушає, частенько залишивши півтори або навіть дві тисячі. Від великої кількості кольорів і артикулів, особливо дитячих, розбігаються очі, адже все в магазині шкарпеток можна поторкати, То хіба можна встояти перед цією різноманітністю, або ми жаліємо грошей для своїх дітей?

Приходите в магазин, заходите на сайт, вибирайте. Детальні описи і фотографії дитячих шкарпеток, колготок, легенсов і гольф в розділі «Для дітей», на сторінках «ТМ Легка Ходу для дітей», «ТМ Дюна для дітей», «ТМ Conte для дітей».

Наші телефони для всіх основних операторів стільникової мережі і стаціонарний телефон, а також адреса електронної пошти на сторінці «Контакти».


Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення