Задать вопрос консультантам по продажам 

"Носки оптом"
в соціальних мережах


Сторінка Facebook

Сторінка
Instagram

Шерстяні шкарпетки

Шерстяні шкарпеткиНа нашому складі напередодні зими ми зазвичай нагромаджуємо великий асортимент шкарпеток зимового асортименту, у тому числі шерстяних шкарпеток. Влітку ми не торгуємо шкарпетками, колготками і гольфами зимового асортименту. Продажі шкарпеток оптом зимового асортименту на складі починаються з кінця вересня, і терміни початку торгівлі  дуже залежать від погоди. Чим тепліше осінь, тим далі відсовуються терміни початку торгівлі зимовим асортиментом.

Щоб було легко розібратися з асортиментом на сайті на головних сторінках кожного виробника, таких як ТМ «Легка Хода», ТМ «Дюна», ТМ «DEMI», ТМ «MISYURENKO» є сторінка зимового асортименту. На цій сторінці зібрані артикули шкарпеток, гольф, колготок які виробник рекомендує для використання в зимовий період. Це торкається як шкарпеток для жінок, так шкарпеток для чоловіків і шкарпеток для дітей.

Разом з цим ми порахували необхідним продублювати описи артикулів і зробити окремий розділ «Зимовий асортимент», де зібрані описи і фотографії шкарпеток, гольф, колготок зимового асортименту всіх виробників в яких є шкарпетки, гольфи, колготки зимового асортименту і які представлені на нашому сайті.

Основна відмінність виробів зимового асортименту від виробів літнього асортименту це наявність у складі волокна, з якого зв'язані вироби, шерсті. У складі більше половини виробів зимового асортименту в певних пропорціях використовується шерсть. Тобто шерстяні шкарпетки в сучасному розумінні цієї словосполуки це шкарпетки, де шерсть займає 25-30% складу волокна, останні 70-75% це акрил, поліамід, поліестер, еластан. Такий склад забезпечує не лише тепло взимку, але і еластичність, і міцність при використанні.

Шерстяні шкарпетки в зимовому асортименті кожного виробника конкурують з шкарпетками з бавовни, в той же час вони мають своїх покупців і постійний попит.

Шерстяні шкарпетки, як правило, вищі, з товстою в'язкою і спокійним малюнком. Особливо слід зазначити випуск останніми роками ТМ «Легка Хода» таких виробів як гольфи чоловічі і гольфи жіночі, які закривають ногу практично до коліна. Деякі моделі шкарпеток ТМ «Легка Хода» зроблені з широким відворотом. У асортименті ТМ «Легка Хода» є шерстяні шкарпетки тонкої в'язки, це в першу чергу відноситься до чоловічих шкарпеток, а є шерстяні шкарпетки товстої в'язки, майже як шкарпетки, зв'язані бабусею на спицях. Наприклад на сторінці «ТМ Легка Хода-Зимовий асортимент».

Дитячі шерстяні шкарпетки мають яскравішу колірну гамму і яскравіші малюнки, ніж жіночі або чоловічі шерстяні шкарпетки, наприклад на сторінці ТМ «Легка Хода - Для  дітей - Зимовий асортимент».

Будь-яку консультацію по складу пряжі, наявності того або іншого артикулу зимового асортименту, у тому числі наявність шерстяних шкарпеток можна отримати безпосередньо на складі або по телефонах складу, а можна поставити питання на нашому сайті або на сторінці «ВКонтакте». Адресу, телефони, електронну пошту, ви знайдете на нашій сторінці «Контакти».

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення