Задать вопрос консультантам по продажам 

"Носки оптом"
в соціальних мережах


Сторінка Facebook

Сторінка
Instagram

Шкарпетки чоловічі

Шкарпетки чоловічіНа нашому сайті шкарпетки чоловічі виділені в окремий розділ для всіх виробників і для всіх сезонів, а також створений спеціальний розділ «Для чоловіків».

Шкарпетки чоловічі ми фотографували на інших манекенах і тому їх легко можна відрізнити візуально від шкарпеток жіночих або від шкарпеток дитячих.

У розділі сайту «Для чоловіків» ви можете побачити шкарпетки чоловічі двох виробників:- ТМ «Легка Хода» і ТМ «Дюна». Асортимент шкарпеток для чоловіків не такий широкий, як асортимент шкарпеток для дітей або асортимент шкарпеток для жінок, але, проте, є вибір шкарпеток, як Літнього асортименту, так і Зимового асортименту або Всесезонного асортименту.

По складу волокна в шкарпетках чоловічих для літа переважає бавовна і поліамід, хоча зустрічається льон і віскоза, в шкарпетках для зими додається шерсть і акрил. Процентний склад волокна є в описі кожного артикулу. У шкарпетках для зими характерна наявність артикулів плюшевої (або махрової) в'язки і подвійного борту.

Шкарпетки чоловічі з укороченим паголенком пропонуються для використання із спортивним взуттям і особливо зажадалися молодими покупцями.  

Шкарпетки чоловічі мають чітко виражений розмірний ряд з 25 по 31 розміри.

На нашому складі і в інтернет магазині всі шкарпетки пропонуються до продажу лише оптом. Умови замовлення шкарпеток чоловічих, шкарпеток дитячих, шкарпеток жіночих, способи оплати і варіанти доставки замовлення можна прочитати на сторінці «Замовлення Оплата Доставка».

У вигляді експерименту шкарпетки чоловічі можна замовити по підписці. Що це таке? Ми пропонуємо замовникові вибрати артикул чоловічих шкарпеток, зробити і сплатити замовлення на 24 пари, а ми зобов'язуємось на адресу замовника через Нову пошту щокварталу відправляти 6 пар шкарпеток чоловічих (це дві пари в місяць). Це дозволить замовникові на 1 рік позбавитися від необхідності ходити по магазинах і купувати шкарпетки і дозволить не забути про шкарпетки і не залишитися зовсім без шкарпеток.

Послуга шкарпетки по підписці, ми думаємо, буде популярна саме серед чоловіків і для чоловічих шкарпеток. В цьому випадку не діє обмеження на суму замовлення не менше чим на 1000 гривень.

Наш склад також реалізує білизну чоловічу ТМ «Коста».

Прайс-листи ТМ «Легка Хода», ТМ «Дюна» і ТМ «Коста» можна скачати на сторінці «Прайс-листи».

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення