Задать вопрос консультантам по продажам 

"Носки оптом"
в соціальних мережах


Сторінка Facebook

Сторінка
Instagram

Шкарпетки дитячі

Шкарпетки дитячіУ останні декілька років на нашому складі і ми думаємо в цілому по країні спостерігається тенденція збільшення попиту на дитячі товари, у тому числі на шкарпетки дитячі, за рахунок зменшення попиту на інші групи товарів. Тому виробники дитячих шкарпеток, колготок, гольф і легенсов постійно розширюють асортимент, випускають в продаж нові вироби, упроваджують оригінальні малюнки і кольори.

На сьогодні асортимент дитячих шкарпеток значно більше асортименту жіночих і тим більше чоловічих шкарпеток. Шкарпетки дитячі, як і колготки дитячі, а також гольфи дитячі або легенси дитячі ми пропонуємо торгівельних марок ТМ «Легка Хода», ТМ «Дюна», ТМ «DEMI». Для зручності роботи з дитячим асортиментом на нашому сайті створений розділ «Для дітей», де можна вибрати як шкарпетки дитячі, так і колготки, гольфи, легенси дитячі.
Торгівельні марки ТМ «Легка Хода», ТМ «Дюна» випускають шкарпетки дитячі, як для літа, так і для зими або всесезонного асортименту. Детальніше вивчити асортимент виробів на нашому сайті по сезонах можна на сторінках сайту «Літній асортимент», «Зимовий асортимент», «Всесезонний асортимент».
Що стосується складу пряжі для дитячих шкарпеток, то він дуже різноманітний. У дитячих шкарпетках для літа переважає бавовна з додаванням поліаміду і еластана, які дають нозі можливість «дихати» а шкарпетці додають еластичність і міцність. Вміст бавовни, як правило, знаходиться в межах 70-85%. Хоча є артикули, де вміст або бавовни, або поліаміду 100%. Шкарпетки дитячі для зими можуть мати у складі волокна до 30% шерсті і до 65% акрилу, а можуть бути зв'язані з бавовни і поліаміду, але щільнішої в'язки, ніж літні або всесезонні шкарпетки. У моделях для зими іноді виробники застосовують плюшеву (махрову) структуру шкарпетки, а також подвійний борт.
З метою додання шкарпетці яскравого і креативного образу ТМ «Дюна» випускає шкарпетки дитячі з декоративними прикрасами і декоративними мереживами.
У моделях дитячих шкарпеток використовується вся палітра кольорів і величезна кількість комп'ютерних малюнків, які регулярно оновлюються. Тому поглянувши на нашому сайті шкарпетки дитячі з якимось певним малюнком і замовивши його можна зіткнутися з тим, що шкарпетки з цим малюнком фабрикою вже не випускаються. Наприклад, новинка цього сезону шкарпетки і колготки дитячі з українським орнаментом.
Розмірна сітка шкарпеток дитячих дуже велика і включає 10 розмірів від 6 розміру для найменших до 24 підліткового розміру. Перелік розмірів для кожного артикулу приводиться в описі артикулу. Якщо розміри в описі написані через тире, то це означає, що у складі шкарпетки є еластан і шкарпетка «тягнеться».
Поряд з шкарпетками дитячими на нашому складі в такому ж широкому асортименті представлені колготки дитячі і легенси дитячі.
Тенденцією останніми роками стало по особливому називати кольори з яких були зв'язані нові артикули шкарпеток дитячих. У світ вийшли такі кольори, як ваніль, виноград, шоколад, фуксія, молоко, сахара, персик. Наші фотографії на сайті можливо не в повну міру відображають реальний колір, але кликнувши по фотографії, ви можете побачити збільшену фотографію вибраного вами артикулу і кольору шкарпетки.
Подробиці роботи з нашим складом через сайт на сторінці «Замовлення Оплата Доставка». Необхідні телефони і електронна пошта складу на сторінці «Контакти».

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення