Задать вопрос консультантам по продажам 

"Носки оптом"
в соціальних мережах


Сторінка Facebook

Сторінка
Instagram

Шкарпетки купити інтернет

Шкарпетки купити інтернетНаш сайт створений для тієї категорії громадян, яка вже не хоче ходити по магазинах і вибирати покупки. Це зараз у дусі часу дивитися все по інтернету.  

Ми пропонуємо шкарпетки купити по інтернету.

Перш ніж купити шкарпетки по інтернету, потрібно спочатку вибрати шкарпетки по інтернету. Невелика екскурсія по сайту. По-перше, шкарпетки, колготки, гольфи, легенси на сайті розділені по торгівельних марках. По-друге, шкарпетки, колготки, гольфи, легенси і панчохи на сайті згруповані по шести розділах, пов'язаних з функціональністю виробів (чоловічі, жіночі, дитячі) і з сезонністю виробів (зимові, літні, всесезонні). Тобто, вибираючи які шкарпетки купити по інтернету ви знаходите на сайті потрібну вам сторінку і дивитеся на фото і на характеристики шкарпеток або колгот. Наприклад, на сторінці «ТМ Легка Ходу – Жінкам – Всесезонний асортимент» ви побачите всі шкарпетки, колготки для жінок для осіннього і весняного сезонів торгівельної марки «Легка Хода».

Окремо можна поглянути шкарпетки і колготки, зведені воєдино на одній сторінці одночасно по двох параметрах, наприклад, на сторінці «ТМ Легка Ходу для жінок» можна поглянути весь асортимент продукції ТМ «Легка Хода» для жінок по всіх сезонах. На сторінці «ТМ Дюна – для дітей» можна поглянути шкарпетки, колготки дитячі ТМ «Дюна» по всіх сезонах. На сторінці «ТМ Conte – Зимовий асортимент» можна проаналізувати модельний ряд колгот, які ми пропонуємо від торгівельної марки  «Conte» для зимового сезону.

Окремо хочеться розповісти про те, як можна шкарпетки чоловічі купити по інтернету. У окремих країнах практикують продаж шкарпеток чоловічих по підписці. Це виглядає приблизно так. Ви вибираєте артикул шкарпеток, оплачуєте покупку, оформляєте доставку. Вся сіль полягає в тому, що доставка забезпечується не відразу всій партії, а робиться постачання щокварталу по 2-4 пари шкарпеток. Це чоловіків позбавляє від нужди знову і знову шукати нові шкарпетки, а заразом і від ходіння по магазинах. Чому купити шкарпетки чоловічі по інтернету по підписці легше, ніж шкарпетки дитячі або шкарпетки жіночі. Це пов'язано з тим, що асортимент шкарпеток чоловічих стабільніший і не такий широкий. Ну і для чоловіків головне наявність нових і чистих шкарпеток, а не їх різноманіття, вони менш перебірливі у виборі.

В той же час аналіз складу нашої групи «Шкарпетки оптом» соціальній мережі «ВКонтакте» свідчить про те, що переважне число учасників групи це жінки. Саме вони роблять статистику переглядів сторінок сайту і сторінок нашої групи соціальної мережі. Саме для жінок ми готуємо все різноманіття фотографій і описів шкарпеток, колготок, гольф і легенсов. Жінки купують шкарпетки в інтернеті, як для себе, так і для своїх дітей і, звичайно ж, для чоловіків. Чоловіки значно рідше заходять в інтернет для покупки шкарпеток.

Величезна перевага покупки шкарпеток в інтернеті це можливість шкарпетки купити інтернет у вільний час, не виходячи під дощ, не виходячи взимку і коли холодно, не виходячи в  темний час доби. Двадцять років тому, коли про інтернет ми чули, як про щось далеке наш склад працював як звичайний склад, забезпечуючи оптом шкарпетками магазини і лотки на базарах Києва і України. Сьогодні ми стали справжнім інтернет магазином з продажу шкарпеток, колготок, гольф, легенсов, де шкарпетки купити по інтернету із складу в день може більша кількість покупців, чим покупців, які прийшли на склад і яких ми відпускаємо із складу.

Адреса складу, як і двадцять років тому та сама і її можна знайти на сторінці «Контакти», а як зробити замовлення по інтернету можна взнати на сторінці «Замовлення Оплата Доставка».

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення