Задать вопрос консультантам по продажам 

"Носки оптом"
в соціальних мережах


Сторінка Facebook

Сторінка
Instagram

Шкарпетки оптом Україна

Шкарпетки оптом УкраїнаНа нашому сайті ми продаємо шкарпетки оптом від виробників України. На складі немає і ніколи не було шкарпеток з Китаю, Туреччини або будь-якої іншої країни світу, ми продавали і продаємо шкарпетки, колготки, легенси і гольфи лише виробництва фабрик України. В умовах девальвації гривні це дозволяє нам, як і виробникам відповідно, утримувати ціни на шкарпетки від різких коливань в ціні. Звичайно, ціни на шкарпетки оптом по кожному виробникові хоч один раз в рік але міняються.

У нашому інтернет магазині і, відповідно, на складі ми відпускаємо шкарпетки, гольфи, колготки оптом за цінами українського виробника, маючи з кожним виробником прямий договір на постачання і реалізацію його продукції.

Склад більше 20 років працює з провідним українським виробником панчішно-шкарпеткової продукції житомирською панчішною фабрикою «Україна».

Шкарпетки оптом «Україна» стали візитною карткою нашого складу і локомотивом всієї оптової торгівлі панчішно-шкарпетковими виробами в Києві і на Україні.

Не одне покоління громадян України виросло і пройшло по життю в шкарпетках житомирської фабрики «Україна» і ми до цього приклали і прикладаємо максимум зусиль.

Купити шкарпетки оптом Україна можна безпосередньо у нас на складі або можна замовити з доставкою в будь-яке місто або інший населений пункт України. Детальніше про умови продажу, оплати і доставки шкарпеток оптом можна взнати на нашій сторінці «Замовлення Оплата Доставка».

На сайті шкарпетки оптом від виробника, від житомирської фабрики «Україна» позначені під торгівельною маркою «Легка Хода». Шкарпетки ТМ «Легка Хода» розділені на сайті на жіночі, чоловічі і дитячі, а так само по сезонах на всесезонні, літні і зимові. На всіх сторінках нашого сайту дуже багато фотографій шкарпеток. Вибираючи шкарпетки для жінок, наприклад, ви можете відкрити сторінки «ТМ Легка Хода – Жінкам – Всесезонний асортимент» або сторінку  «ТМ Легка Хода – Жінкам – Літній асортимент», або сторінку «ТМ Легка Хода – Жінкам – Зимовий асортимент». По аналогії з жіночим асортиментом можна вибрати і купити шкарпетки оптом Україна і чоловічого асортименту «ТМ Легка Хода – Чоловікам – Всесезонний асортимент»«ТМ Легка Хода – Чоловікам – Літній асортимент», «ТМ Легка Хода – Чоловікам – Зимовий асортимент», а так само і дитячого асортименту «ТМ Легка Хода – Дітям – Всесезонний асортимент», «ТМ Легка Хода – Дітям – Літній асортимент», «ТМ Легка Хода – Дітям – Зимовий асортимент».

Вибираючи шкарпетки оптом, не бійтеся відкривати більше сторінок на сайті, адже він зроблений саме для того, що б ви дивилися і вибирали. Вибирали за призначенням, по сезону, по складу пряжі, за розміром, по малюнку, за ціною. Оскільки ми продаємо шкарпетки лише оптом то і ціни, які ми вказуємо в описі кожного артикулу і в прайс-листах, то ж опт. Скачати прайс-листи можна на сторінці «Прайс-листи».

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення