Задать вопрос консультантам по продажам 

"Носки оптом"
в соціальних мережах


Сторінка Facebook

Сторінка
Instagram

Шкарпетки оптом від виробника

Шкарпетки оптом від виробникаСклад магазин панчішно-шкарпеткових виробів реалізує продукцію провідних українських виробників шкарпеток і колготок, а також білоруської фабрики.

Ви можете купити у нас на складі або зробити замовлення в нашому інтернет магазині на шкарпетки оптом від виробника ТМ «Легка Хода», ТМ «Дюна», ТМ «Demi», ТМ «MISYURENKO», ТМ «Conte», ТМ «Коста».

Наш склад давно, більше 20 років, успішно працює по реалізації цих торгівельних марок. Як дистриб'ютор ми продаємо шкарпетки оптом від виробника, маючи прямі договори з панчішними і трикотажними фабриками. Наші оптові ціни це ціни виробника.

Продаж шкарпеток оптом від виробника має цілий ряд переваг, як для нас, оптового складу, так і для оптових покупців. Це, по-перше, ціни і ми це вже відзначали, що наші ціни це ціни виробника. Скачати прайс-листи по всіх виробниках можна на сторінці «Прайс-листи». По-друге ми отримуємо продукцію практично щонеділі, що дозволяє нам тримати асортимент шкарпеток, колготок, гольф і легинсов як по артикулах, так і по розмірах і кольорах.

Як дистриб'ютор ми в першу чергу отримуємо всі новинки фабрики і можемо відразу запропонувати їх нашим оптовим покупцям. При крупних замовленнях одного або декількох артикулів ми можемо зробити замовлення на фабрику і спеціально для нас і для нашого оптового покупця фабрика відвантажить, а якщо треба то і зв'яже ці артикули.

Шкарпетки оптом від виробника із складу в Києві зручно не лише киянам. Ми відправляємо замовлення нашим оптовим покупцям в будь-яку точку України, де є доставка таких перевізників, як Нова Пошта, Делівері або Інтайм. Детально про порядок замовлення, оплати і доставки на сторінці «Замовлення Оплата Доставка».

Впродовж багатьох років встановилися міцні ділові зв'язки нашого складу з панчішними і трикотажними фабриками, що випускають шкарпетки, колготки, білизну. Ми беремо участь в щорічних ярмарках продукції, виставках нового асортименту і представленнях нових колекцій фабрик. До нашої думки, яка сформувалася на основі зауважень і пропозицій наших покупців, прислухаються як розробники нових артикулів, так і дизайнери і маркетологи фабрик.

Шкарпетки оптом від виробника це взаємовигідний бізнес як для підприємців в нашій особі і в особі наших оптових покупців, так і для трикотажних і панчішних фабрик. Виробники щонеділі по наших продажах бачать попит по всіх артикулах. Вони можуть внести корективи до планів виробництва і збуту, а також зробити виводи по закупівлі сировини на наступний сезон і на наступний рік.

Продаючи шкарпетки оптом від виробника, ми беремо на себе і деякі зобов'язання перед виробниками. Ми, наприклад, ніколи не візьмемо на склад продукцію сумнівного виробника або підроблену продукцію. Ми дорожимо своєю репутацією і дорожимо  репутацію фабрик, з якими ми працюємо багато років.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення