Задать вопрос консультантам по продажам 

"Носки оптом"
в соціальних мережах


Сторінка Facebook

Сторінка
Instagram

Шкарпетки розміри

На сайті в описі кожного артикулу присутній рядок розмірів. У рядку розміри ми вказуємо розміри шкарпетка, колготок  які ми пропонуємо до продажу на нашому оптовому складі.

Перелік шкарпетки розміри, пропонованих до продажу оптом, може не збігатися з переліком розмірів, які виробляються на фабриці.

Ми вибираємо шкарпетки розміри, колготки розміри для продажу оптом на свій розсуд виходячи зі свого досвіду роботи з продажу кожного конкретного артикулу. Це стосується всіх торгівельних марок, у тому числі «ТМ Легка Хода», «ТМ Дюна», «ТМ Conte».

Шкарпетки розміриУ рядку розмір шкарпеток, якщо це опис шкарпеток жіночого або шкарпеток чоловічого асортименту це розміри, які вказують на довжину стопи людини в сантиметрах. Якщо ви переглядаєте опис дитячих колготок, то в рядку розмір вказуються як розмір колготок по стопі, так і розмір росту дитяти в сантиметрах, а так само розмір об'єму стегон дитяти в сантиметрах. Інколи ми навіть вказуємо лише зріст дитяти в рядку розміри, вважаючи його найважливішим з трьох показників по якому йде підбір колготок дитяті.

У жіночих колготках прийнята своя нумерація, яка має на увазі прив'язку до кожного розміру свого росту і свого об'єму стегон. Цю прив'язку можна переглянути на сторінці «ТМ Conte – для жінок».

У випадку якщо у складі шкарпеток є волокна еластана або це поліамідні шкарпетки розміри пишуться через дефіс, оскільки один розмір шкарпеток визначити неможливо із-за еластичності шкарпеток.

Якщо ви вибираєте шкарпетки розміри в асортименті те це легко зробити, скачавши прайс-лист потрібної вам торгівельної марки на нашій сторінці «Прайс-листи».

При замовленні на нашому сайті необхідно звернути увагу на одну умову:- замовити шкарпетки одного артикулу, одного розміру можна лише по 5 штук, при цьому кольори шкарпеток в одному розмірі шкарпеток можуть бути різними. Скачати бланк заявки можна на нашій сторінці «Замовлення Оплата Доставка».

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення