Задать вопрос консультантам по продажам 

"Носки оптом"
в соціальних мережах


Сторінка Facebook

Сторінка
Instagram

«ТМ» Коста

Завантажити прайс лист ТМ Коста

ТМ Коста для жінок ТМ Коста для мужчин ТМ Коста для детей


Показати весь асортимент продукції
«ТМ Коста»

Жінкам Чоловікам Дітям

Товариство з обмеженою відповідальністю «Коста» почало свою діяльність 26 червня 1995 року в місті Комсомольську Полтавської області. За час свого існування підприємство зарекомендувало себе як надійний і гідний партнер, і в даний час є однією з небагатьох тих компаній, які на професійному рівні займаються виготовленням трикотажних виробів.

Товари під торговою маркою «Коста» можуть успішно конкурувати за стилем і якістю з провідними зарубіжними марками, а за ціною їм просто немає аналогів.

Продукція ТМ «Коста» має широкий асортимент, який постійно оновлюється і виробляється за сучасними технологіями з бавовни першого гатунку з використанням високоякісних барвників. Для підтримки якості продукції на високому рівні підприємство постійно модернізує виробництво, закуповуючи нове обладнання. Весь виробничий цикл, від контролю якості полотна до упаковки готових виробів, перебуває під суворим контролем.

Продукція ТМ «Коста» відрізняється міцністю тканини, стійкістю фарби, не линяє, не втрачає форми, при правильному використанні служить дуже довго і відповідає всім гігієнічним вимогам. Тому, кожен покупець продукції ТМ «Коста» отримує кращу продукцію за розумною ціною.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення