Задать вопрос консультантам по продажам 

"Носки оптом"
в соціальних мережах


Сторінка Facebook

Сторінка
Instagram

ТМ ДЮНА

Завантажити прайс лист ТМ ДЮНА

Жінкам

Всесезонний асортимент жінкам Літній асортимент жінкам Зимовий асортимент жінкам Показати весь асортимент продукції ТМ ДЮНА
для жінок
Всесезонний
асортимент
Літній
асортимент
Зимовий
асортимент

Чоловікам

Всесезонний асортимент чоловікам Літній асортимент чоловікам Зимовий асортимент чоловікам

Показати весь асортимент продукції ТМ ДЮНА
для чоловіків

Всесезонний
асортимент
Літній
асортимент
Зимовий
асортимент


Кольорова гама панчішно-шкарпеткових виробів ТМ ДЮНА Кольорова гама панчішно-шкарпеткових виробів ТМ ДЮНА

Наш склад отримує шкарпетки оптом від виробника, колготки оптом від виробника - компанії «Дюна-Веста» під торговою маркою «Дюна», одного з лідерів панчішно-шкарпеткового виробництва в Україні.
Червоноградська панчішно-шкарпеткова фабрика ЗАТ «ДЮНА ВЕСТА» протягом багатьох років спеціалізується на виробництві шкарпеток і колготок для немовлят, дітей, молоді та дорослих. Завдяки високорозвиненим технологіям трикотажного виробництва, вироби ТМ «Дюна» відповідають усім вимогам, що висуваються до виробників виробів для дітей.

Шкарпетки оптом від виробника, колготки оптом від виробника забезпечуються широким асортиментом виробів торгової марки Дюна та його своєчасним поповненням на нашому складі, а також можливістю заміни виробів з виробничим браком.

Висока якість бавовняних та еластанових пряж у шкарпетках і колготках торгової марки Дюна, гарантує їх бездоганний естетичний вигляд, гарну еластичність і відмінне прилягання до ноги.

Підприємство «ДЮНА-ВЕСТА» має ліцензію на застосування знака Lycra.

Колекції шкарпеток і колготок характеризує розмаїття кольорових рішень, незвичайність візерунків і сучасна стилізація, яка відповідає сьогоднішнім тенденціям моди.

Новинки, нові кольори та малюнки у старих артикулах максимально швидко доставляються на наш склад від виробника, і ми можемо запропонувати шкарпетки оптом від виробника, колготки оптом від виробника усім нашим замовникам у максимально стислий термін.

На нашому оптовому складі ви можете придбати не тільки колготки та шкарпетки, а також гольфи, панчохи, лосини торгової марки Дюна.

Для зручності наших замовників у соціальній мережі «ВКонтакті» ми створили групу «Шкарпетки оптом», http://vk.com/club56557414, де ви можете щодня отримувати інформацію про наявність шкарпеток колготок оптом від виробника на нашому складі.

На цій сторінці ми розбили усе розмаїття продукції Дюна на вироби для жінок, дітей та чоловіків, а також за сезонами, що дозволяє системно обирати продукцію.

Шкарпетки колготки Дюна від виробника разом з іншими виробниками розміщені також і на інших сторінках сайту «Всесезонний асортимент», «Літній асортимент», «Зимовий асортимент», «Для дітей», «Для жінок», «Для чоловіків».

Шкарпетки колготки Дюна оптом від виробника ви можете замовити на суму не менше 1000 гривень. Порядок замовлення, оплати та доставки шкарпеток колготок Дюна оптом від виробника описаний на сторінці «Замовлення Оплата Доставка».

Наші контактні телефони, еmail, адреса та схема проїзду до нас на склад вказані на сторінці «Контакти».

Ми не здійснюємо роздрібний продаж панчішно-шкарпеткових виробів.

Запрошуємо до співпраці та бажаємо вдалих покупок.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення